Firma OPIUMe powstała w 1978 roku, początkowo jako jednoosobowy sklep upominkowo-pamiątkarski, później w latach 90-tych jako firma rodzinna utworzyła kolejne spółki prowadzące do dziś działalność w Pabianicach, Bełchatowie, Łasku, Zduńskiej Woli i w Piotrkowie Trybunalskim.

Dziś firma OPIUMe prowadzi sklepy w dwóch branżach: jubilerskiej i perfumeryjnej.

Wyjątkowo bogate zaopatrzenie naszych sklepów jubilerskich opieramy na znanych firmach krajowych i zagranicznych oraz zdolnych jubilerach i artystach plastykach.

 

PERFUMERIA w Pabianicach posiada autoryzację od 1994 roku na sprzedaż perfum światowych marek jak między innymi: DIOR, ARMANI, LANCOME, ISL, CACHAREL.
Każdy z naszych sklepów jubilerskich prowadzony jest w sposób autorski

Obrączki ślubne, pierścionki zaręczynowe oraz brylanty to nasza specjalność. Nasza oferta obejmuje również bogaty asortyment innych wyrobów jubilerskich jak : łańcuszki, przywieszki,bransolety zegarki, kolczyki oraz różne inne wyroby od artystów plastyków ze srebra i złota próby 585. Posiadamy w sprzedaży towar na każdą kieszeń i dla każdego klienta i w każdej cenie, od kilku złotych do kilku tysięcy złotych. Młody personel duży nacisk kładzie na biżuterię dla młodzieży, zgodnie z aktualnymi inspiracjami mody.

 

Naszym celem jest bardzo dobrej jakości towar i bogata oferta za rozsądną cenę.

Serdecznie Zapraszamy